Inpram Bannery 12.png

Grow your strengths

features-bg.jpg

~ Programy pro firmy

Talenty a Kultura

#Gallup #CliftonStrengths #StrengthsBasedLeadership #BarrettValues #CultureBuilding #TribalLeadership

21st Century Skills

#HybridLeadership #SoftSkills #GrowthMindset #Coaching&Mentoring #Wellbeing

Agile a Change Management

#AgileLeadership #ChangeManagement #Scrum #OKRs #ProjectManagement #Design #Prince2

Sales

#StrengthsBasedSales #ClientValue #CustomerBuyingCycle #Negotiation #PipelineManagement

~ Otevřené kurzy pro jednotlivce

 • Vedení talentové konzultace a coachingu 7.9., 21.9. a 12.10.2022
  07. 9. 9:00 – 16:30 SELČ
  Zoom popř. Microsoft Teams
  Stali byste se rádi profesionálem na vedení konzultace a coachingu založené na talentové metodice CliftonStrengths 34 od Gallupu? Nabízíme příležitost pro HR, manažery firem a lektory, kteří by rádi vykročili tímto směrem, osvojili si metodiku CliftonStrengths 34 a naučili se s ní pracovat.
 • Práce s talenty v týmu 02.11.2022
  02. 11. 9:00 – 16:30
  Zoom popř. Microsoft Teams
  Máte už zkušenosti s individuálním přístupem talentové metodiky CliftonStrengths od Gallupu a zajímá vás, jak toto know how převést do práce v týmu?
 • Inpram Leadership program
  Termín bude upřesněn
  Online/fyzicky - dle situace
  Využívali byste rádi svůj potenciál leadera naplno? Leadership program je postaven na uznávaných metodikách Gallup CliftonStrenghts, Barrett Values Centre a Strengths Based Leadership. Program je vytvořen pro otevřené leadery středního a vyššího managementu, jimž záleží na rozvoji sebe a týmu.
 • Certifikační Talentový výcvik
  Termín bude upřesněn
  Online/fyzicky - dle situace
  Cítíte volání stát se expertem pro práci s talenty? Pokud ano, potom tento 6 denní certifikovaný výcvik může být pro vás to "pravé ořechové"! Jako jediný z našich programů je zakončen Inpramí certifikací talentového konzultanta, která vám dává privilegium tento přístup plně používat ve své praxi.

Jsme trenéři, konzultanti a manažeři. Pomáháme lidem využívat v práci to, v čem jsou opravdu nejlepší. Baví nás tvořit vzdělávací programy na míru a soustředíme se na měřitelné výsledky každého z nich. Budujeme nový způsob práce a radujeme se z transformačních výsledků našich klientů.

Skupina1.jpg

Jen jeden ze čtyř zaměstnanců dělá práci, ve které je opravdu nejlepší.

Víte jak to změnit?

banner-bez-napisu.jpg

Gallup CliftonStrengths®

certified authority

Barrett Values Centre

certified authority

Naše tréninky stavíme prakticky, plné ukázek, případových studií a možnosti si věci rovnou vyzkoušet. Věříme v learning by doing.

~ Talentové testy a softwarová aplikace

Pracujte s vrozeným potenciál sebe i svých zaměstnanců a zvyšte tak osobní produktivitu o 7,8 %(dlouholetý výzkum, Gallup).

Jako jedni z mála v ČR pracujeme s psychometrickým testem silných stránek Gallup CliftonStrengths®. Zajišťujeme celý proces na klíč – vyplnění testů, jejich překlad z anglického jazyka i následné konzultace vedené profesionálními kouči. 

Vyvinuli jsme unikátní talentovou aplikaci v českém jazyce pro interpretaci a další práci s výsledky. Součástí je i manažerský modul Týmy vhodný pro sestavování talentových týmů.

Už první schůzku bereme vážně. Rozebereme Vaše potřeby a poskytneme náš vhled do problematiky. Nehledě na to, jestli se pro společnou spolupráci rozhodnete.

Snímek obrazovky 2022-01-21 103902.jpg

Dominika Suchá