Inpram Bannery 12.png

Grow your strengths

features-bg.jpg

~ Programy pro firmy

Talenty a Kultura

#Gallup #CliftonStrengths #StrengthsBasedLeadership #BarrettValues #CultureBuilding #TribalLeadership

21st Century Skills

#HybridLeadership #SoftSkills #GrowthMindset #Coaching&Mentoring #Wellbeing

Agile a Change Management

#AgileLeadership #ChangeManagement #Scrum #OKRs #ProjectManagement #Design #Prince2

Sales

#StrengthsBasedSales #ClientValue #CustomerBuyingCycle #Negotiation #PipelineManagement

~ Otevřené kurzy pro jednotlivce

 • Práce s talenty v týmu 02.11.2022
  02. 11. 9:00 – 16:30
  Zoom popř. Microsoft Teams
  Máte už zkušenosti s individuálním přístupem talentové metodiky CliftonStrengths od Gallupu a zajímá vás, jak toto know how převést do práce v týmu?
 • Hodnoty a firemní kultura 23.11., 14.12.2022
  23. 11. 9:00 – 16:30 SEČ
  Zoom popř. Microsoft Teams
  Víte co stojí za vybudováním atraktivní firemní kultury? My ano. Na tomto výcviku získáte nový úhel pohledu na své vnitřní nastavení. Naučíte se jak přímo ovlivnit svoji psychickou a emoční stabilitu a jak vytvořit motivující a inspirující pracovní prostředí.
 • Inpram Leadership program
  Termín bude upřesněn
  Online/fyzicky - dle situace
  Využívali byste rádi svůj potenciál leadera naplno? Leadership program je postaven na uznávaných metodikách Gallup CliftonStrenghts, Barrett Values Centre a Strengths Based Leadership. Program je vytvořen pro otevřené leadery středního a vyššího managementu, jimž záleží na rozvoji sebe a týmu.
 • Certifikační Talentový výcvik
  Termín bude upřesněn
  Online/fyzicky - dle situace
  Cítíte volání stát se expertem pro práci s talenty? Pokud ano, potom tento 6 denní certifikovaný výcvik může být pro vás to "pravé ořechové"! Jako jediný z našich programů je zakončen Inpramí certifikací talentového konzultanta, která vám dává privilegium tento přístup plně používat ve své praxi.

Jsme trenéři, konzultanti a manažeři. Pomáháme lidem využívat v práci to, v čem jsou opravdu nejlepší. Baví nás tvořit vzdělávací programy na míru a soustředíme se na měřitelné výsledky každého z nich. Budujeme nový způsob práce a radujeme se z transformačních výsledků našich klientů.

Skupina1.jpg

Jen jeden ze čtyř zaměstnanců dělá práci, ve které je opravdu nejlepší.

Víte jak to změnit?

banner-bez-napisu.jpg

Gallup CliftonStrengths®

certified authority

Barrett Values Centre

certified authority

Naše tréninky stavíme prakticky, plné ukázek, případových studií a možnosti si věci rovnou vyzkoušet. Věříme v learning by doing.

~ Talentové testy a softwarová aplikace

Pracujte s vrozeným potenciál sebe i svých zaměstnanců a zvyšte tak osobní produktivitu o 7,8 %(dlouholetý výzkum, Gallup).

Jako jedni z mála v ČR pracujeme s psychometrickým testem silných stránek Gallup CliftonStrengths®. Zajišťujeme celý proces na klíč – vyplnění testů, jejich překlad z anglického jazyka i následné konzultace vedené profesionálními kouči. 

Vyvinuli jsme unikátní talentovou aplikaci v českém jazyce pro interpretaci a další práci s výsledky. Součástí je i manažerský modul Týmy vhodný pro sestavování talentových týmů.

Už první schůzku bereme vážně. Rozebereme Vaše potřeby a poskytneme náš vhled do problematiky. Nehledě na to, jestli se pro společnou spolupráci rozhodnete.

Snímek obrazovky 2022-01-21 103902.jpg

Dominika Suchá