Termín bude upřesněn

|

Online/fyzicky - dle situace

Certifikační Talentový výcvik

Cítíte volání stát se expertem pro práci s talenty? Pokud ano, potom tento 6 denní certifikovaný výcvik může být pro vás to "pravé ořechové"! Jako jediný z našich programů je zakončen Inpramí certifikací talentového konzultanta, která vám dává privilegium tento přístup plně používat ve své praxi.

Certifikační Talentový výcvik

Čas a místo

Termín bude upřesněn

Online/fyzicky - dle situace

Detaily

Inpram talentový certifikační výcvik byl vytvořen tak, aby vás připravil na roli konzultanta v praxi s potřebnou znalostí talentové metodiky, firemní kultury,  hodnot a obohacen o pořádnou dávku praxe. Pomůže vám nahlédnou hlouběji do vašeho potenciálu a skrze vaše talenty si tak vytvořit způsob práce, který vám je vlastní. Pochopíte proč lidé jednají tak jak jednají a přirozeně si k nim vytvoříte respekt. Podíváte se na práci v týmu (nebo okolí) a zjistíte, jak přirozeně dospět k větší angažovanosti a efektivitě všech zúčastněných. Naučíte se spousty nových nástrojů ať už pro práci v online světě, ale především v rámci rozvoje a postupu kupředu vás samých a vašeho okolí.

Stavební kámen pro tento obsáhlý výcvik tvoří několik globálně uznávaných metodik a přístupů. Metodika Gallup CliftonStrenghts, na které stojí práce s vaším vnitřním potenciálem, jeho využití v praxi a práce s talenty v týmu. Dále metodika Barrett Value Center, která pro změnu pracuje s osobními a týmovými hodnotami a propisem do celé týmové kultury. V neposlední řadě přístup Tribal leadership, který vám poskytne vhled do mentality různých týmů a tipy jak s nimi pracovat.

Celý výcvik je veden expertem z praxe, který předává cenné a dlouholeté know how. Postupy a přístupy, které se nám ne jenom osvědčily, ale především změnili pohled na věc k lepšímu.

Věříme, že jejich sdílením dokážeme předat nový úhled pohledu na vzdělání a otevřít tak dveře novým expertům v branži, kteří stejně tak jako my, mají vášeň pro rozvoj sebe a ostatních.

CO VÁS ČEKÁ?

- 1 x psychometrický test CliftonStrengths 34 s návaznou konzultací (zjistíme vaše talenty)

- 6 x celodenní online setkání v půlroce, termíny viz aktuální otevřené kurzy (2 dny Barrett model, 3 dny Vedení talentové konzultace, 1 den Práce s talenty v  týmu) - kurzy lze navštívit i jako individuální moduly bez ambice certifikace

- 6 x konzultace s klienty včetně zpětné vazby

- 1 x závěrečná certifikační konzultace s Gallup certifikovaným coachem

- podpůrná digitální aplikace modul "coach" po dobu platné certifikace

- vstup do měsíční komunity stejně naladěných lidí

PRAKTICKÉ INFORMACE

- Inpram talentový certifikační výcvik je nejobsáhlejší program v rámci otevřených kurzů, které nabízíme.

- Stavební kámen pro Certifikační výcvik je psychometrický test CliftonStrengths 34 s výsledky v českém jazyce s navazující 90 min. konzultací s expertem.

- Součástí programu je 2roční přístup k digitální aplikaci modul “Couch”.

Modul “Coach” je nejobsáhlejším modulem, který je určen pro konzultanty, coache jako podpůrný nástroj v rámci talentové metodiky.

- Vstup do naší komunity, která se koná 1x měsíčně. Komunita nabízí možnost udržovat a podporovat vaši motivaci pro pohyb v před se stejně naladěnými lidmi.

- Každé dva roky je absolvent povinen si platnost certifikace obnovit.

Pro koho je workshop určen?

Lektoři, konzultanti, kteří by se rádi rozvíjeli v tématice

Lídři a manažeři týmů a pracovních skupin

HR a zástupci organizací, kteří aktivně budují týmovou a firemní kulturu

Cena celého kurzu pro 1 osobu 68 900 Kč bez DPH 

Možnost fakturace po částech

Kontakt 

Se vším výše Vám ráda poradí a pomůže Dominika Suchá.

dominika.sucha@inpram.cz, +420 731 031 483.

Těšíme se na Vás!

Tým Inpram

Sdílet trénink