Termín bude upřesněn

|

Online/fyzicky - dle situace

Inpram Leadership program

Využívali byste rádi svůj potenciál leadera naplno? Leadership program je postaven na uznávaných metodikách Gallup CliftonStrenghts, Barrett Values Centre a Strengths Based Leadership. Program je vytvořen pro otevřené leadery středního a vyššího managementu, jimž záleží na rozvoji sebe a týmu.

Inpram Leadership program

Čas a místo

Termín bude upřesněn

Online/fyzicky - dle situace

Detaily

“O metu výše v autentickém leadershipu”.

Je toho hodně, co se v tomto programu dozvíte nejen o svých vůdcovských dovednostech. Změříme Vaše talenty, utřídíte si své životní hodnoty, sepíšete si svou osobní vizi a začnete pracovat s týmem na základě hlubšího pochopení sebe a druhých.

Zasvětíme vás do globálně uznávaných metodik rozvoje osobnosti a týmu, CliftonStrengths, Barrett Model a Strengths Based Leadership. Program velmi silně těží i z komunity, která se zde vytvoří díky jedinečnosti každého uchazeče.

Během 8 skupinových setkání s dalšími leadery a 5 individuálních konzultací s koučem si osvojíte rozvojové nástroje, ke kterým se budete v budoucnu s velkou důvěrou vracet.

CO VÁS ČEKÁ?

- 1 x psychometrický test CliftonStrengths 34 s návaznou konzultací (zjistíme vaše talenty)

- 1 x testování hodnot s Barrett Values Assessment

- 4 x celodenní workshopy

- 4 x půldenní workshopy

- 5 x rozvojová konzultace (5 x 90 min.)

- 1 x společenská networkingová aktivita

- kontinuální podpora ze strany hlavních konzultantů 

- podpůrná digitální aplikace 

- vstup do měsíční komunity stejně naladěných lidí

PRAKTICKÉ INFORMACE

- Stavební kámen pro Inpram Leadership program je psychometrický test CliftonStrengths 34 s výsledky v českém jazyce s navazující 90 min. konzultací s expertem.

- Účastník získá přístup do digitální aplikace, která slouží jako podpůrný nástroj pro osobní, tak týmový rozvoj. Aplikace obsahuje výsledek testu v českém jazyce, umožňuje trackovaní nastavených cílů a mnoho dalších pomocníků na cestě k osvojení metodiky.

- Vstup do naší komunity, která se koná 1x měsíčně. Komunita nabízí možnost udržovat a podporovat vaši motivaci pro pohyb v před se stejně naladěnými lidmi.

Pro koho je workshop určen?

Střední a výšší management 

Cena/Termín: pro bližší informace nám prosím napište

Kontakt 

Se vším výše Vám ráda poradí a pomůže Dominika Suchá.

dominika.sucha@inpram.cz, +420 731 031 483.

Těšíme se na Vás!

Tým Inpram

Sdílet trénink