Inpram Web Vlna.png
Inpram Web Foto Certifikacni vycvik 01.png

Certifikační talentový výcvik

Cítíte volání stát se expertem pro práci s talenty? Pokud ano, potom tento 6 denní certifikovaný výcvik může být pro vás to "pravé ořechové"! Jako jediný z našich programů je zakončen Inpramí certifikací talentového konzultanta, která vám dává privilegium tento přístup plně používat ve své praxi.

Inpram Web Vlna nizka.png

Otevřené termíny

Začínáme v září!

07.09.

21.09.

12.10.

02.11.

23.11.

14.12.

každý den v čase od 09:00 - 16:30

termíny jsou vypsány pro rok 2022

Detaily

Inpram talentový certifikační výcvik byl vytvořen tak, aby vás připravil na roli konzultanta v praxi s potřebnou znalostí talentové metodiky, firemní kultury,  hodnot a obohacen o pořádnou dávku praxe. Pomůže vám nahlédnou hlouběji do vašeho potenciálu a skrze vaše talenty si tak vytvořit způsob práce, který vám je vlastní. Pochopíte proč lidé jednají tak jak jednají a přirozeně si k nim vytvoříte respekt. Podíváte se na práci v týmu (nebo okolí) a zjistíte, jak přirozeně dospět k větší angažovanosti a efektivitě všech zúčastněných. Naučíte se spousty nových nástrojů ať už pro práci v online světě, ale především v rámci rozvoje a postupu kupředu vás samých a vašeho okolí.

Inpram Web Ilustrace Certifikacni vycvik.png

Stavební kámen pro tento obsáhlý výcvik tvoří několik globálně uznávaných metodik a přístupů. Metodika Gallup CliftonStrenghts, na které stojí práce s vaším vnitřním potenciálem, jeho využití v praxi a práce s talenty v týmu. Dále metodika Barrett Value Center, která pro změnu pracuje s osobními a týmovými hodnotami a propisem do celé týmové kultury. V neposlední řadě přístup Tribal leadership, který vám poskytne vhled do mentality různých týmů a tipy jak s nimi pracovat.

Celý výcvik je veden expertem z praxe, který předává cenné a dlouholeté know how. Postupy a přístupy, které se nám ne jenom osvědčily, ale především změnili pohled na věc k lepšímu.

Věříme, že jejich sdílením dokážeme předat nový úhled pohledu na vzdělání a otevřít tak dveře novým expertům v branži, kteří stejně tak jako my, mají vášeň pro rozvoj sebe a ostatních.

Inpram Web Foto Milan.png

Výcvikem vás provede

Milan Pařil

Milan je zakladatelem Inpramu. Je to konzultant a kouč specializující se na transformaci, firemní strategii, firemní kulturu, talent management a obchod. Klade důraz na rozvoj přirozených silných stránek a jejich plné využití pro náplň role v organizaci. Je certifikovaný Gallup a Barrett Values Centre kouč.


Mimo práce v Inpramu je garantem talentové ZŠ Eduard, spolumajitelem jachtařské eventové agentury Limit Yacht a expertem v start-upovém inkubátoru JIC Brno.

 

CO VÁS ČEKÁ?

 •  1 x psychometrický test CliftonStrengths 34 s návaznou konzultací (zjistíme vaše talenty)

 • 6 x celodenní online setkání v půlroce, termíny viz aktuální otevřené kurzy (2 dny Barrett model, 3 dny Vedení talentové konzultace, 1 den Práce s talenty v  týmu) - kurzy lze navštívit i jako individuální moduly bez ambice certifikace

 • 6 x konzultace s klienty včetně zpětné vazby

 • 1 x závěrečná certifikační konzultace s Gallup certifikovaným coachem

 • podpůrná digitální aplikace modul "coach" po dobu platné certifikace

 • vstup do měsíční komunity stejně naladěných lidí

PRAKTICKÉ INFORMACE

 • Inpram talentový certifikační výcvik je nejobsáhlejší program v rámci otevřených kurzů, které nabízíme.

 • Stavební kámen pro Certifikační výcvik je psychometrický test CliftonStrengths 34 s výsledky v českém jazyce s navazující 90 min. konzultací s expertem.

 • Součástí programu je 2roční přístup k digitální aplikaci modul “Couch”.

 • Modul “Coach” je nejobsáhlejším modulem, který je určen pro konzultanty, coache jako podpůrný nástroj v rámci talentové metodiky.

 • Vstup do naší komunity, která se koná 1x měsíčně. Komunita nabízí možnost udržovat a podporovat vaši motivaci pro pohyb v před se stejně naladěnými lidmi.

 • Každé dva roky je absolvent povinen si platnost certifikace obnovit.

Pro koho je workshop určen?

 • Lektoři, konzultanti, kteří by se rádi rozvíjeli v tématice

 • Lídři a manažeři týmů a pracovních skupin

 • HR a zástupci organizací, kteří aktivně budují týmovou a firemní kulturu

Inpram Web Foto Certifikacni vycvik 02.png
Inpram Web Vlna.png

Cena celého kurzu pro 1 osobu:  68 900 Kč bez DPH

Možnost fakturace po částech

Kontakt 

Inpram Web Foto Domca.png

Se vším výše Vám ráda poradí a pomůže Dominika Suchá.

Inpram Talent workshop Ikonka 15.png

+420 731 031 483

Sdílet trénink