~ Otevřené kurzy pro jednotlivce

Pojďte do toho s námi a rozvíjejte svůj potenciál. 

 • Vedení talentové konzultace a coachingu 7.9., 21.9. a 12.10.2022
  07. 9. 9:00 – 16:30 SELČ
  Zoom popř. Microsoft Teams
  Stali byste se rádi profesionálem na vedení konzultace a coachingu založené na talentové metodice CliftonStrengths 34 od Gallupu? Nabízíme příležitost pro HR, manažery firem a lektory, kteří by rádi vykročili tímto směrem, osvojili si metodiku CliftonStrengths 34 a naučili se s ní pracovat.
 • Práce s talenty v týmu 02.11.2022
  02. 11. 9:00 – 16:30
  Zoom popř. Microsoft Teams
  Máte už zkušenosti s individuálním přístupem talentové metodiky CliftonStrengths od Gallupu a zajímá vás, jak toto know how převést do práce v týmu?
 • Inpram Leadership program
  Termín bude upřesněn
  Online/fyzicky - dle situace
  Využívali byste rádi svůj potenciál leadera naplno? Leadership program je postaven na uznávaných metodikách Gallup CliftonStrenghts, Barrett Values Centre a Strengths Based Leadership. Program je vytvořen pro otevřené leadery středního a vyššího managementu, jimž záleží na rozvoji sebe a týmu.
 • Certifikační Talentový výcvik
  Termín bude upřesněn
  Online/fyzicky - dle situace
  Cítíte volání stát se expertem pro práci s talenty? Pokud ano, potom tento 6 denní certifikovaný výcvik může být pro vás to "pravé ořechové"! Jako jediný z našich programů je zakončen Inpramí certifikací talentového konzultanta, která vám dává privilegium tento přístup plně používat ve své praxi.