~ Náš tým

Inpram tvoříme jako platformu odborníků, kteří společně pracují na rozvoji podnikání firem z mnoha odvětví. Kdo za ním konkrétně stojí můžete zjistit na této stránce.

Skupina4.jpg
Snímek obrazovky 2022-01-19 172526.jpg

tel:

email:

+420 724 710 005

Milan Pařil

#Transformace  #Gallup  #Kultura

Milan je zakladatelem Inpramu. Je to konzultant a kouč specializující se na transformaci, firemní strategii, firemní kulturu, talent management a obchod. Klade důraz na rozvoj přirozených silných stránek a jejich plné využití pro náplň role v organizaci. Je certifikovaný Gallup a Barrett Values Centre kouč.

Mimo práce v Inpramu je garantem talentové ZŠ Eduard, spolumajitelem jachtařské eventové agentury Limit Yacht a expertem v start-upovém inkubátoru JIC Brno.

Snímek obrazovky 2022-01-19 172919.jpg

tel:

email:

+420 720 159 464

Václav Huk

 #HybridLeadership  #Projekty  #Agile

Václav je spolumajitelem Inpramu. Je to trenér, agilní kouč a projektový manažer se zkušenostmi z  finančního, IT, strojírenském a farma sektoru. Věnuje se leadershipu a zavádění agilní / projektové kultury do denního fungování firem. Často pracuje s koučovacím přístupem a silnými stránkami Gallup CliftonStrengths.

Je certifikovaným trenérem mezinárodních standardů PRINCE2® a PRINCE2 Agile® a je spolumajitelem jachtařské eventové agentury Limit Yacht.

Snímek obrazovky 2022-01-19 173032.jpg

Jaroslav Kala

 #Obchod  #Gallup  #Coaching

Jarek v Inpramu vede obchodní, talentové a hodnotové workshopy. Díky zkušenostem z přímého vedení lidí je ideálním koučem pro střední a Top management. Jarek je skvělý v motivaci zaměstnanců a umí obchodníkům pomoci najít jejich vlastní cestu ke klientovi.

V Inpramu má 10ti letou praxi s koučinkem a vedením workshopů. Je certifikovaným trenérem Inpram.

Má vlastní makléřskou společnost a vede tým lidí, kteří profesionálně obstarávají privátní finance svých klientů. 

Snímek obrazovky 2022-01-20 175418.jpg

Vojtěch Krmíček

#Konzultace #Gallup #CliftonStrengths

Vojta v Inpramu vede talentové a hodnotové workshopy. Díky dlouholetým zkušenostem s individuálním rozvojem lidí i s vedením týmů je ideálním koučem a mentorem jak pro jednotlivce, tak i pro manažery a teamleadery. Dlouhodobě se zaměřuje na témata facilitace a rozvoje firemní kultury.

Na půdě JIC se zaměřoval na podporu začínajících firem, změnu vzdělávacího systému, výuku podnikání na brněnských univerzitách a byznys consulting. 

Snímek obrazovky 2022-02-22 114007.jpg

Gabriela Budínová

#Konzultace #Gallup #CliftonStrengths

Gabča v Inpramu vede talentové a hodnotové konzultace a workshopy se zaměřením na silné stránky a věnuje se i teambuildingům a práci s týmy. Navíc zajišťuje softskillové workshopy k motivaci a dosahování cílů. Je certifikovaným trenérem a konzultantem Inpram.

Vystudovala Učitelství jazyků pro specifické účely na francouzské Université d’Artois v Arrasu. Má hojné zkušenosti z lektorské a školící činnosti v korporátním prostředí.

Snímek obrazovky 2022-01-21 103902.jpg

Dominika Suchá

#BusinessDevelopment #Konzultace #Facilitace

 

Dominika má na starosti business development a proto můžete očekávat, že hlavní komunikační kanál pro vás bude ona. Je skvělým spojovacím bodem mezi klientem a obchodníkem. Pyšní se svou odpovědnostní a svým “vztahovým” talentovým profilem, díky nímž řídí velkou část podhoubí v Inpramu.

Věnuje se osobnímu rozvoji na různých úrovních a je milovnicí hlubinné psychoterapie. Má zkušeností s konzultacemi, coachingem a facilitací.

Snímek obrazovky 2022-02-22 114625.jpg

Adéla Šmidová

#TalentovéTesty #Back-office #Klienti

Adéla má v Inpramu na starosti proces testování nových klientů. Zajišťuje překlady, podklady na workshopy a ostatní záležitosti, které jsou na back office třeba. Díky svému talentu Achiever je tím, který s potěšením přijímá aktuální úkoly, které je třeba vyřešit.

Je studentkou oboru Učitelství pro 1. stupeň Základní školy na Masarykově univerzitě. Pracuje také na Základní škole Eduard v Brně, kde pracují s metodikou talentů a silných stránek. 

Snímek obrazovky 2022-02-22 114643.jpg

Vojtěch Pařil

#Back-office #Fakturace #Workshopy

Vojta má v Inpramu na starosti příjem a procesování nových zakázek. Jeho úkolem je podpora realizace a příprava podkladů pro fakturaci. Součástí jeho práce je i příprava a tisk materiálů.

 

Studoval na Provozně ekonomické fakultě MENDELU. Současně se vedle práce v Inpram  zabývá rozvojem studentských startupů a projektů.

DSC_8006websize.jpg

Hana Čmielová

#BarrettValuesCentre #Sales #ProjectManagement

Hanka v Inpramu obstarává roli sales a project managerky. Mezi Hančiny hlavní kompetence patří rozvoj obchodu a řízení projektů. Díky její 25 leté praxi v obchodu se můžete těšit na prvotřídní péči, kterou Hanka přirozeně poskytuje všem jejím klientům.

6 let učila na ZŠ. Jako jedna z  mála má za sebou certifikaci Barrett Values Centre. Je spoluzakladatelkou sociálního portálu ZKUSENI.CZ a má přes 20 let praxe s organizací firemních akcí, teambuildingů, konferencí, seminářů, kempů pro děti a mládež.