Milan Pařil

Milan je předsedou představenstva Inpramu. Je to konzultant a kouč specializující se na transformaci, firemní strategii, firemní kulturu, talent management a obchod. Klade důraz na rozvoj přirozených silných stránek a jejich plné využití pro náplň role v organizaci. Je certifikovaný Gallup a Barrett Values Centre kouč.

Mimo práce v Inpramu je garantem talentové ZŠ Eduard, spolumajitelem jachtařské eventové agentury Limit Yacht a expertem v start-upovém inkubátoru JIC Brno.

Milan Pařil

tel:

email:

Václav Huk

Václav je konzultant a projektový manažer se zkušenostmi z firemních transformačních programů ve finančním, IT a strojírenském sektoru. Věnuje se zavádění agilního a projektového přístupu do denního fungování firem. Často pracuje s koučovacím přístupem a silnými stránkami Gallup CliftonStrengths.

V současné době také školí projektové řízení, certifikační kurzy PRINCE2® a PRINCE2 Agile® a je spolumajitelem jachtařské eventové agentury Limit Yacht.

Václav Huk

tel:

email:

Jaroslav Kala

Jarek je obchodním ředitelem Inpramu. Má na starosti rozvoj obchodních případů. Je specialista na obchodní dovednosti. U klientů pracuje s metodikou obchodu založeného na hodnotě a vede stejnojmený kurz.

Mimo práce konzultanta vede svou vlastní makléřskou firmu, kde se věnuje osobním financím, realitám a dotačnímu poradenství.

Jaroslav Kala

tel:

email:

Pavlína Vašátová

Pavlína je vysoce kvalifikovanou odbornicí v oblasti koučinku a kariérového poradenství. V Inpramu konzultuje silné stránky a hodnoty. V celé své kariéře pracovala s talentovanými zaměstnanci a manažery z různých odvětví a to ji přivedlo k technice koučování, které se v poslední době intenzivně věnuje. 

Je certifikovanou koučkou Barrett Values Centre a certifikovanou Profesionální koučkou.

Pavlína Vašátová

tel:

email:

Hana Čmielová

Hana má dlouholeté zkušenosti z oblastí obchodu, reklamy a organizace nejrůznějších eventů, jako jsou firemní akce, teambuildingy, konference, semináře a další. V Inpramu rozvíjí obchodní kanály a zajišťuje produkci akcí. Je spoluzakladatelkou sociálního portál ZKUSENI.cz

Je certifikovanou koučkou Barrett Values Centre.

DSC_2307_2_edited.jpg

tel:

email:

Martin Vrkoč

Martin se od poloviny devadesátých let pohybuje v technologiích jako programátor, analytik, architekt a manažer. V Inpramu působí jako senior IT konzultant. Dříve pracoval jako Developer Manager ve společnosti Homecredit a v dalších firmách jako systémový architekt a CTO.

 

Nyní se věnuje poradenství v oblasti IT architektury, vývoje IT systémů a vzdělávání v oblasti informačních technologií.

Martin Vrkoč

tel:

email:

Gabriela Pařilová

Gabriela je talentovou konzultantkou specializující se na rozvoj silných stránek u dětí a mladistvých. V Inpramu vede konzultace silných stránek a zaměřuje se právě na tuto skupinu. Absolvovala intenzivní výcvik práce se silnými stránkami, který jí umožňuje zvolit ten nejlepší způsob konzultace v závislosti na věku a vyspělosti dítěte.

Je ředitelkou talentové základní školy ZŠ Eduard.

Gabriela Pařilová

tel:

email:

Dana Havlíčková

Dana je expertkou na HR se zkušenostmi z mnoha mezinárodních korporací. V současné době působí především jako Externí HR manažerka, Projektová HR manažerka a lektorka. Baví ji rozklíčovávat DNA jednotlivých firem a na míru jim vytvářet model a procesy efektivního řízení lidského potenciálu.

To, co ji na oblasti HR nejvíce naplňuje, je především HR Business partnering a budování efektivních organizací, čemuž se poslední 4 roky věnuje ve společnosti Můj Personalista. Je certifikovaná v oblastech Six Sigma, NLP Coach, Project Management, Interní lektor a Agile HR.

Dana-profilovka.jpg

tel:

email:

Hana Římanová

Hanka se v oblasti řízení lidských zdrojů pohybuje +18 let především ve velkých mezinárodních korporacích ve výrobním sektoru. Jako Personální ředitelka měla na starost oblast HR ve výrobním závodu o 1200 zaměstnancích. Vedla několik unikátních projektů např. tvorba tréninkového centra, zavedení skill matrix a způsobu zaškolování operátorů či zavedení Interních koučů.

 

Ráda pracuje jako Interim HR manager, je v kontaktu s každodenní praxí a zároveň se věnovuje rozvoji HR profesionálů a vedení specifických HR projektů. Má certifikace v oblasti koučinku, Leanu, Belbinových týmových rolí a facilitace koncepce GRID.

foto-Hanka.jpg

tel:

email:

Petr Bláha

Petr je strategickým konzultantem pro oblast marketingu. Kombinuje více než 10 let zkušeností ve světě produktu, marketingu, statistiky a datové analytiky. Jeho cesta začala optimalizací konverzního poměru ve středních a velkých eshopech a SaaS nástrojích. Za svou kariéru provedl přes 300 A/B testů.

 

V současné době se specializuje na optimalizaci konverzního poměru a pricing strategie, důraz klade především na rozhodování na základě dat. Má na starosti přeceňovací nástroj Disivo.

Petr Bláha

tel:

email:

Stanislav Lang

Stanislav je seniorním marketérem ve společnosti Inpram. Celou svou kariéru prosazuje ve firmách holistický přístup k marketingu, který umožňuje řešit problematiku komplexně a uceleně.

 

Se zkušenostmi z více než 50 firem kombinuje výkonnostní prvky marketingu s dlouhodobějšími otázkami budování brandu.

Stanislav Lang

tel:

email:

~ Náš tým

Inpram je platformou odborníků, kteří společně pracují na rozvoji podnikání firem z mnoha odvětví. Kdo za ním konkrétně stojí můžete zjistit na této stránce.